Podnośnik Liftboy, mała winda schodowa dla osób niepełnosprawnych

Około 10 lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty małą windę schodową dla osób niepełnosprawnych czyli pionowy podnośnik, by bez trudu transportować osoby z niepełnosprawnościami. Mała winda schodowa dla osób niepełnosprawnych nosi nazwę Liftboy i zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencyjnych urządzeń. Tym, co odróżnia wspomnianą platformę pionową, jest jej wygląd. Konstrukcja i napęd są ukryte pod podłogą, nie są widoczne na zewnątrz. Sprzęt w niczym nie przypomina starych, niezbyt estetycznych urządzeń znanych z przeszłości. Jest nowoczesny i świetnie pasuje do każdego wnętrza.

Mała winda schodowa dla osób niepełnosprawnych a ciche działanie

Podnośnik pionowy Liftboy
Mała winda domowa może odmienić Twoje życie

Platforma pionowa Liftboy działa bardzo cicho, niemalże bezgłośnie. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych odkryć medycyny i techniki. Siłownik elektryczny najwyższej klasy napędza całą machinę. Konstrukcja nośna opiera się na konstrukcji nożycowej. Takie rozwiązanie daje możliwość udźwignięcia aż 300 kg i podniesienia takiej masy do wysokości 83 cm. Osoby, które nie potrzebują aż tak zaawansowanej technologii, mogą skorzystać z oferty zakupu małej windy schodowej dla osób niepełnosprawnych podnoszącej maksymalnie 180 kg.

Jak działa platforma pionowa Liftboy?

Każdy, kto jest opiekunem osoby niepełnosprawnej, musi mierzyć się z rozmaitymi kłopotami, dylematami, związanymi między innymi z zakupem specjalistycznego sprzętu. Czasem okazuje się, że sprzedawca nie udzielił jakiejś ważnej informacji i ostateczny koszt urządzenia i jego dostosowania do określonego wnętrza jest wyższy niż pierwotnie zakładano. Warto więc wiedzieć, że winda Liftboy nie potrzebuje tak zwanej „siły”. Wystarczy klasyczne zasilanie z gniazdka 230V oraz transformator obniżający napięcie.

Nowoczesna technologia w służbie osobom z niepełnosprawnością

Mała winda schodowa Liftboy dla osób niepełnosprawnych nie ma żadnego podszybia ani fundamentu. Ten podnośnik schodowy z powodzeniem można postawić nawet na kostce brukowej, chociaż oczywiście takie rozwiązanie nie jest rekomendowane. Jest to ostateczność, jednak producent dopuszcza taką możliwość. Warunki atmosferyczne w Polsce nie rozpieszczają nikogo, a osoby z niepełnosprawnością doświadczają szczególnych trudności. Na ziemi znajdują się liście, jest ślisko, pojawia się deszcz, lód.

Podnośnik pionowy
Mała winda w Twoim domu usprawni życie

Podnośnik Liftboy a cena

Podnośnik Liftboy zaskakuje nie tylko swoimi możliwościami, ale też niską ceną. Jest to najbardziej korzystna oferta na rynku, jeśli chodzi o urządzenia dźwigowe, które mają możliwość podnoszenia na wysokość do 1 metra. Liftboy to zdecydowany lider w swojej kategorii, co potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa. Wiele instytucji dba o to, by osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogły dostać się do siedziby firmy. Środki PFRON każdego roku umożliwiają częściowe sfinansowanie zakup takiego urządzenia wielu ludziom. Cena z dofinansowaniem jest jeszcze bardziej korzystna i przystępna, dzięki czemu wiele osób będzie mogło pozwolić sobie na taki zakup i odczuje prawdziwą ulgę.