Podnośnik Liftboy, mała winda schodowa dla osób niepełnosprawnych

Około 10 lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty małą windę schodową dla osób niepełnosprawnych czyli pionowy podnośnik, by bez trudu transportować osoby z niepełnosprawnościami. Mała winda schodowa dla osób niepełnosprawnych nosi nazwę Liftboy i zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencyjnych urządzeń. Tym, co odróżnia wspomnianą platformę pionową, jest jej wygląd. Konstrukcja i napęd są ukryte pod podłogą, nie są widoczne na zewnątrz. Sprzęt w niczym nie przypomina starych, niezbyt estetycznych urządzeń znanych z przeszłości. Jest nowoczesny i świetnie pasuje do każdego wnętrza.

Mała winda schodowa dla osób niepełnosprawnych a ciche działanie

Podnośnik pionowy Liftboy
Mała winda domowa może odmienić Twoje życie

Po pierwsze platforma pionowa Liftboy działa bardzo cicho, niemalże bezgłośnie. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych odkryć techniki. Siłownik elektryczny najwyższej klasy napędza całą machinę. Konstrukcja nośna opiera się na konstrukcji nożycowej. Takie rozwiązanie daje możliwość udźwignięcia aż do 300 kg i podniesienia takiej masy do wysokości 83 cm. Osoby, które nie potrzebują aż tak zaawansowanej technologii, mogą skorzystać z oferty zakupu małego podnośnika dla osób niepełnosprawnych podnoszącego maksymalnie 180 kg.

Jak działa platforma pionowa Liftboy?

Każdy, kto jest opiekunem osoby niepełnosprawnej, musi mierzyć się z rozmaitymi kłopotami, dylematami, związanymi między innymi z zakupem specjalistycznego sprzętu. Czasem okazuje się, że sprzedawca nie udzielił jakiejś ważnej informacji i ostateczny koszt urządzenia i jego dostosowania do określonego wnętrza jest wyższy niż pierwotnie zakładano. Warto więc wiedzieć, że winda Liftboy nie potrzebuje tak zwanej „siły”. Wystarczy klasyczne zasilanie z gniazdka 230V oraz transformator obniżający napięcie.

Nowoczesna technologia w służbie osobom z niepełnosprawnością

Mała winda schodowa Liftboy dla osób niepełnosprawnych nie ma żadnego podszybia ani fundamentu. Ten podnośnik schodowy z powodzeniem można postawić nawet na kostce brukowej, chociaż oczywiście takie rozwiązanie nie jest rekomendowane. Jest to ostateczność, jednak producent dopuszcza taką możliwość. Warunki atmosferyczne w Polsce nie rozpieszczają nikogo, a osoby z niepełnosprawnością doświadczają szczególnych trudności. Na ziemi znajdują się liście, jest ślisko, pojawia się deszcz, lód.

Podnośnik pionowy
Mała winda w Twoim domu usprawni życie

Podnośnik Liftboy a cena

Podnośnik Liftboy zaskakuje nie tylko swoimi możliwościami, ale też niską ceną. Jest to najbardziej korzystna oferta na rynku, jeśli chodzi o urządzenia dźwigowe, które mają możliwość podnoszenia na wysokość do 1 metra. Liftboy to zdecydowany lider w swojej kategorii, co potwierdzają zadowoleni klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa. Wiele instytucji dba o to, by osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogły dostać się do siedziby firmy. Środki PFRON każdego roku umożliwiają częściowe sfinansowanie zakup takiego urządzenia wielu ludziom. Cena z dofinansowaniem jest jeszcze bardziej korzystna i przystępna, dzięki czemu wiele osób będzie mogło pozwolić sobie na taki zakup i odczuje prawdziwą ulgę.