Zalety windy domowej Stiltz

Twórcy sprzętu dedykowanego do eliminacji barier architektonicznych stale doskonalą istniejące modele wind, jak również opracowują zupełnie nowe rozwiązania, które umożliwiają wygodne usuwanie przeszkód w dostępie. Przykładem takiej inicjatywy jest innowacyjna i uniwersalna mała winda do domu jednorodzinnego, którą można zainstalować praktycznie w dowolnym wnętrzu. Poznaj kluczowe korzyści wynikające z użytkowania mini windy domowej Stiltz, już dostępnej na polskim rynku w ofercie firmy Windy Schodowe. Winda domowa Stiltz to rozwiązanie dla Ciebie.

Winda domowa Stiltz TRIO może przewieść osobę na wózku inwalidzkim
Winda domowa może przewieść osobę na wózku inwalidzkim

W artykule znajdziesz informacje na temat:

  • cech wyróżniających małą windę domową,
  • osób, które mogą skorzystać z tego urządzenia w domu jednorodzinnym,
  • modelu mini windy odpowiedniego dla Twojego domu,
  • najważniejszych zalet wind domowych marki Stiltz.

Winda w domu jednorodzinnym w nowej odsłonie

Urządzenia dźwigowe Stiltz to nowoczesne, niewielkie windy mieszkalne, które można zainstalować praktycznie w każdym budynku jednorodzinnym lub dwupoziomowym mieszkaniu. Ich atrakcyjny design sprawia, że różnią się od tradycyjnych wind dedykowanych osobom niepełnosprawnym. Przejrzyste mini windy domowe Stiltz zostały wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED oraz szereg funkcji poprawiających bezpieczeństwo użytkowników, takich jak czujniki przeszkód czy blokada kluczem. Montaż nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej, gdyż urządzenia pobierają prąd z zwykłego gniazdka elektrycznego 230 V. Windy domowe są także wyposażone w akumulatory, co zapewnia możliwość awaryjnego zjazdu w przypadku przerwy w dostawie prądu.

Mała winda domowa – wszechstronne zastosowanie

Windy osobowe Stiltz mogą transportować osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich lub korzystające z chodzików rehabilitacyjnych. Idealnie sprawdzą się także dla seniorów i innych domowników, którzy mają trudności z pokonywaniem schodów. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i poszukują wygodnej alternatywy dla schodów. Jeśli często podróżujesz, winda w domu jednorodzinnym ułatwi transport ciężkich bagaży. Natomiast jeśli wspólnie mieszkasz z dużym, chorym psem, pozwoli na swobodne przemieszczanie go pomiędzy piętrami, umożliwiając mu udział w codziennych aktywnościach.

Rozważ instalację windy dla dwóch osób, wtedy gdy jeśli masz trudności z pokonywaniem schodów, a uniknięcie przeprowadzki do parterowego domu jest dla Ciebie istotne. Winda Stiltz pozwoli Ci zachować niezależność w swoim miejscu zamieszkania. A w przypadku ewentualnej przeprowadzki, zwiększy wartość nieruchomości podczas sprzedaży.

Winda domowa Stiltz, którą wybrać: DUO czy TRIO?

Winda DUO może jednocześnie pomieścić dwie osoby lub obciążenie o maksymalnej udźwigu 170 kg. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych oraz właścicieli domów jednorodzinnych, dla których ważne jest wygodne połączenie pomiędzy piętrami lub dostępem na poddasze.

Winda TRIO została zaprojektowana z myślą o bezpiecznym przewożeniu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim wraz z opiekunem. Jednakże urządzenie może także transportować seniorów lub stanowić alternatywę dla schodów w licznej, wielopokoleniowej rodzinie. W przeciwieństwie do windy dla dwóch osób, ma ona większy udźwig, wynoszący aż 250 kg. Dzięki temu TRIO może jednocześnie przewozić 3 dorosłe osoby lub osobę niepełnosprawną na wózku i jej towarzysza.

Winda mieszkalna dla seniora Winda Stiltz może być zamontowana w dowolnym miejscu – nie musi przylegać do ściany. Więcej praktycznych informacji dotyczących małych wind do domu lub na poddasze znajdziesz w pliku FAQ przygotowanym specjalnie dla Ciebie. Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące kosztów windy do domu czy wartością zamontowania windy zamiast schodów, odwiedź https://www.windy-domowe.pl/wp-content/uploads/2020/04/Windy-domowe-FAQ-pytania-i-odpowiedzi-odnosnie-wind-Stiltz.pdf

Mała winda do domu marki Stiltz
Windę możesz zamontować u siebie w domu

Pięć kluczowych zalet windy domowej Stiltz

  1. Szybki montaż – Montaż urządzenia zajmuje jedynie 1-2 dni, co sprawia, że możesz szybko cieszyć się korzyściami z nowej windy w swoim domu.
  2. Intuicyjna obsługa – Sterowanie windą jest niezwykle proste, wystarczy skorzystać z panelu umieszczonego w kabinie lub użyć pilota. To rozwiązanie zapewnia wygodę użytkowania.
  3. Niezwykle cicha praca – Mała winda domowa działa praktycznie bezgłośnie, co osiągnięto dzięki zastosowaniu napędu linowego. Dzięki temu możesz korzystać z niej o dowolnej porze dnia i nocy, bez obawy o zakłócenie spokoju pozostałych domowników.
  4. Dowolne miejsce montażu – Jeśli marzysz o zamontowaniu windy w przedpokoju, sypialni lub salonie, teraz to możliwe! Urządzenia dźwigowe Stiltz nie muszą przylegać do ściany, co daje Ci swobodę wyboru miejsca instalacji.
  5. Szybkość i wygoda – Winda domowa DUO lub TRIO zapewni Ci szybki i wygodny transport na wyższe lub niższe piętro w zaledwie 30 sekund, eliminując konieczność wysiłku i ryzyka związanego z pokonywaniem schodów.
Skontaktuj się z naszym doradcą ds likwidacji barier architektonicznych
Skontaktuj się doradcą ds. likwidacji barier architektonicznych