10 konkretnych powodów, dla których warto kupić krzesełko Acorn w Windach Schodowych. Numer 2 Cię zaskoczy!

Lubisz konkrety? U nas znajdziesz ich aż 10! A każdy z nich przekona Cię, że zakup krzesełka Acorn dla seniorów w firmie Windy Schodowe to świetna decyzja. I jednocześnie uzasadniony ekonomicznie wybór, z którego będziesz zadowolony przez wiele lat. Gotowy? No to przejdźmy do konkretów!

Winda na schody - krzesło Acorn

Wahasz się, czy kupić u nas windę domową Stiltz, czy krzesło schodowe Acorn do transportu po schodach? Jeśli tak, to poznaj 10 zalet płynących z zamówienia windy krzesełkowej. A przy okazji dowiedz się, dlaczego klienci polecają współpracę z firmą Windy Schodowe i nawiązują z nami wieloletnie relacje oparte na zaufaniu.

10 zalet płynących z zakupu angielskiego krzesła schodowego Acorn:

 • 0 zwrotów i reklamacji w 2019 r.

Choć większość zestawień rozpoczyna się od „jedynki”, to w tym przypadku nie sposób pominąć cyfry 0. To właśnie ona najlepiej dowodzi, jak niezawodne są krzesełka na schody Acorn dla osób starszych. Pokazuje jednak także coś więcej – uczciwą koncepcję sprzedaży krzesełek schodowych. Jej idea jest bardzo prosta i zakłada, że dobro klienta można uzyskać m.in. poprzez rzetelne doradztwo. Jeśli bazując na wieloletnim doświadczeniu zauważymy, że wybrane przez Ciebie urządzenie nie sprawdzi się w Twoim domu, odradzimy Ci jego zakup. Albo zaproponujemy alternatywną windę – taką, która będzie odpowiednia do Twoich potrzeb i faktycznie ułatwi CI życie. Rzetelne podejście do sprzedaży, solidnie wykonywane montaże i wysoka jakość krzesełek Acorn sprawiają, że rzadko odnotowujemy reklamacje. A czasami nie ma ich wcale – właśnie tak, jak w roku 2019.

Krzesła Acorn dla seniorów
Na schodach zabiegowych można założyć 2 krzesła schodowe prostoliniowe Acorn.
 • 1 miejsce Acorn Superglide 130 wśród krzesełek schodowych w Polsce

A może i na świecie. Z czego wynika globalny sukces tej popularnej windy na schody? Krzesło Acorn zmienia się na przestrzeni lat, ponieważ jego producent wciąż ulepsza swoje urządzenia. Zanim zaczęliśmy montować najnowszy model – Acorn Superglide 130, zakładaliśmy co najmniej 4 wcześniejsze warianty tej windy. Jednym z nich było krzesełko Acorn Superglide 120, do którego nie są już produkowane części zamienne. Jeśli je posiadasz, chętnie wymienimy je dla Ciebie na nowszy model – oczywiście na dobrych warunkach. O tym, że angielska miniwinda to najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej świadczy również skala naszych realizacji. A także ogromna liczba urządzeń sprzedanych na całym świecie przez firmę Acorn.

 • 2 dni na realizację zamówienia

Dostępność krzesełek schodowych w magazynie sprawia, że możemy zrealizować montaż zaledwie w ciągu 48 godzin od pierwszego kontaktu z klientem. Marzysz o tym, żeby zacząć szybko korzystać z krzesełka Acorn? W takim razie wyślij do nas zdjęcia schodów e-mailem, SMS-em, przez Facebooka lub WhatsAppa. Na ich podstawie i w oparciu o 10-letnie doświadczenie wycenimy wybrane urządzenie oraz omówimy telefonicznie kwestie techniczne, użytkowe, montażowe i finansowe. A w kolejnym dniu przyjedziemy, aby zamontować najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej w Twoim domu.

Angielskie krzesło schodowe Acorn
Krzesełko schodowe Acorn sprawdzi się nawet na wąskich schodach wewnętrznych lub zewnętrznych.
 • 3 lata gwarancji

Wierzymy w jakość naszych produktów, dlatego jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która udziela 3-letniej gwarancji na krzesełka Acorn Superglide 130. Oferujemy ją wszystkim klientom indywidualnym, aby mogli cieszyć się spokojem po założeniu naprawdę porządnej windy schodowej Acorn. W naszej ofercie nie ma żadnych kruczków. Warunkiem gwarancji jest tylko regularne serwisowanie windy oraz korzystanie z krzesełka schodowego zgodnie z instrukcją. Skoro jesteśmy przy cyfrach, dokonajmy krótkiego podsumowania: 3 lata gwarancji na angielskie krzesło schodowe Acorn i 0 reklamacji w 2019 r. Jest się czym chwalić, prawda?

winda na schody krzesło Acorn z pokrowcem ochronnym
Jeśli zamówisz zewnętrzne krzesło Acorn, podarujemy Ci praktyczny pokrowiec chroniący urządzenie przed wilgocią.
 • 4 warianty montażu

Wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz po prawej lub lewej stronie schodów – oto wszystkie warianty montażu angielskiego krzesła na schody. Zewnętrzny transport osoby po schodach windą schodową jest możliwy dzięki wykorzystaniu specjalnej zębatki i pokrowca ochronnego oraz zwiększeniu szczelności urządzenia. Te ulepszenia pozwolą Ci korzystać z ruchomego krzesełka na przykład na schodach prowadzących do sklepu lub przychodni albo do ogrodu Montujemy windy po lewej lub prawej stronie schodów (określamy ją patrząc z dołu do góry). Choć szyna jezdna jest standardowo przymocowywana do stopni, to w niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zamontować ją do ściany. W wersji wewnętrznej krzesełka Acorn możemy też założyć szynę z zawiasem. Dzięki niej będziesz mógł wygodnie korzystać z windy nawet wtedy, gdy na dole znajdują się drzwi lub korytarz. Jak widzisz, mamy 4 główne warianty montażu, lecz w praktyce jesteśmy w stanie zaoferować Ci jeszcze więcej opcji.

Szyna z zawiasem
Jeśli u dołu schodów znajdują się drzwi lub korytarz, możemy założyć praktyczną szynę z zawiasem.
 • 5 gwiazdek na Google

Rzetelność popłaca! Tak samo jak profesjonalizm i uczciwe podejście do klientów. Świadczy o tym mocna „piątka”, którą dali nam klienci, wystawiając 5 gwiazdek w opiniach na Google. Tak dobra ocena świadczy o zadowoleniu osób, które skorzystały z naszych usług i najczęściej nadal utrzymują długotrwałe relacje oparte na zaufaniu.

 • 6 metrów szyny jezdnej

To maksymalna długość toru, po którym porusza się angielskie krzesło schodowe Acorn. Standardowo urządzenie jest wyposażone w 5-metrową szynę jezdną, lecz możemy ją przedłużyć lub dociąć, dopasowując rozmiary toru do Twoich schodów. Rzadko się zdarza, że długość schodów przekracza 6 metrów, lecz nawet w takiej sytuacji jesteśmy w stanie Ci pomóc. Jeśli schody nie są strome, a waga użytkownika wynosi mniej niż 100 kg, to możemy zamontować windę krzesełkową z szyną o długości sięgającej 8 metrów.

 • 7 dni w tygodniu

Tak często możesz korzystać ze swojego krzesła schodowego Acorn do transportu po schodach – niezależnie od pogody czy pory roku! Jeśli jesteś osobą aktywną, możesz nim jeździć nawet 10-20 razy dziennie. W przerwach pomiędzy przejazdami doładowują się akumulatory, które zasilają windę, umożliwiając bezpieczne i komfortowe pokonywanie schodów. Ze względu na sposób zasilania korzystaj swobodnie z krzesełka, lecz unikaj jego używania po kilka lub kilkanaście razy bez przerwy.

Acorn Superglide 130
Z angielskiego krzesła schodowego Acorn możesz korzystać przez cały rok – nawet wtedy, gdy na schodach zalega śliski śnieg.
 • 8 godzin montażu

Tyle czasu dzieli Cię od rozpoczęcia korzystania z wymarzonej windy na schody. A nawet mniej! Jeśli w Twoim domu są niezbyt długie schody lub schody wykonane z drewna, to założenie krzesełka Acorn zajmie nam tylko 3-4 godziny. W przypadku schodów z kamienia lub metalu oraz realizacji montażu na podstawie wysłanych zdjęć, czas instalacji windy może się wydłużyć. Nigdy jednak nie przekroczy 8 godzin.

 • 9 osób zatrudnionych w firmie Windy Schodowe

Windy Schodowe to mała firma, ale jesteśmy z niej bardzo dumni. To, że zatrudniamy tylko 9 osób pozwala nam być bliżej klientów i szybciej reagować na ich potrzeby. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas – zawsze odpisujemy na e-maile i odbieramy telefony nawet w weekendy. Niewielka liczba pracowników pozwala nam utrzymać koszty firmy na optymalnym poziomie. Dzięki temu możemy Ci zaoferować wysokiej klasy urządzenia w cenach korzystniejszych niż u konkurencji.

Krzesło schodowe Acorn do transportu po schodach
Od ponad 10 lat likwidujemy bariery architektoniczne i zapewnimy naszym klientom wygodę oraz bezpieczeństwo podczas korzystania ze schodów.
 • 10 lat na rynku firmy Windy Schodowe

Już od ponad dekady ułatwiamy życie naszym klientom, skutecznie likwidując bariery architektoniczne w domach, obiektach komercyjnych i budynkach użyteczności publicznej. Montujemy windy schodowe, pomagamy w odbiorach technicznych, przeprowadzamy serwis (także pogwarancyjny) oraz naprawiamy urządzenia dźwigowe dla niepełnosprawnych. Znamy na wylot naszą branżę i potrafimy realizować nietypowe montaże. Lubimy pomagać ludziom, dlatego chętnie wspieramy naszych klientów oraz osoby, które zawiodły się na usługach konkurencji. 10 lat obecności na rynku zaowocowało obszernym portfolio realizacji, które zmieniły życie konkretnych ludzi. Ta świadomość sprawia, że pomimo upływu czasu codziennie podchodzimy do pracy z entuzjazmem. A także chętnie korzystamy z naszego doświadczenia, by zapewnić klientom bezpieczeństwo i uczynić ich życie łatwiejszym.

Jak widzisz, istnieje więcej niż 10 powodów, dla których warto kupić krzesełko Acorn w naszej firmie. Dowiedz się, czy takie rozwiązanie sprawdzi się także w Twoim domu. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o tym, która winda najlepiej odpowie Twoim potrzebom.

Kontakt do firmy Windy Schodowe